PIC16F18855T-I/MV
Numărul produsului DigiKey
150-PIC16F18855T-I/MVTR-ND - Bandă și mosor (TR)
150-PIC16F18855T-I/MVCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
150-PIC16F18855T-I/MVDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC16F18855T-I/MV
Descriere
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28UQFN
Termen de livrare standard al producătorului
33 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® XLP™ 16F, Functional Safety (FuSa) CI microcontroler 8bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-UQFN (4x4)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Dimensiune RAM
1K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Convertoare de date
A/D 24x10b; D/A 1x5b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz