PIC16F18855-I/MV
Numărul produsului DigiKey
PIC16F18855-I/MV-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC16F18855-I/MV
Descriere
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28UQFN
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® XLP™ 16F, Functional Safety (FuSa) CI microcontroler 8bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-UQFN (4x4)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC16F18855-I/MV Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Ambalaj
Tub
Dimensiune RAM
1K x 8
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Convertoare de date
A/D 24x10b; D/A 1x5b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz