PIC16F1455T-I/ML
Numărul produsului DigiKey
PIC16F1455T-I/MLTR-ND - Bandă și mosor (TR)
PIC16F1455T-I/MLCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
PIC16F1455T-I/MLDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC16F1455T-I/ML
Descriere
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 16QFN
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® XLP™ 16F CI microcontroler 8bit 48MHz 14KB (8K x 14) FLASH 16-QFN (4x4)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC16F1455T-I/ML Modele
Categorie
Dimensiune memorie program
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 5x10b; D/A 1x5b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
48MHz