DSA6003JI2B-032K768VAO
Numărul produsului DigiKey
150-DSA6003JI2B-032K768VAO-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DSA6003JI2B-032K768VAO
Descriere
MEMS OSC AUTO LOWPWR -40C-85C
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
32.768 kHz XO (Standard) CMOS Oscilator 1,71V – 3,63V Activare/dezactivare 4-VLGA
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Tub
Curent - Alimentare (Max)
1,3mA (tipic)
Valori nominale
AEC-Q100
Pachet/cutie
4-VLGA
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
4-VLGA (2,5x2)
Funcție
Activare/dezactivare
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Ieșire
CMOS
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,89mm)
Tensiune - Alimentare
1,71V – 3,63V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
1,5µA (tipic)
Stabilitate frecvență
±25ppm