PIC16F1455-I/P
Numărul produsului DigiKey
PIC16F1455-I/P-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC16F1455-I/P
Descriere
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 14DIP
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® XLP™ 16F CI microcontroler 8bit 48MHz 14KB (8K x 14) FLASH 14-PDIP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC16F1455-I/P Modele
Categorie
Dimensiune memorie program
Ambalaj
Tub
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 5x10b; D/A 1x5b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
48MHz
Tip montare
Orificiu străpuns
Conectivitate
I2C, magistrală LIN, SPI, UART/USART, USB
Pachet dispozitiv furnizor
14-PDIP
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
14-DIP (0,300", 7,62mm)