PIC16F13145-I/P
Numărul produsului DigiKey
150-PIC16F13145-I/P-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC16F13145-I/P
Descriere
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 20DIP
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
PIC PIC® 16F CI microcontroler 8bit 32MHz 14KB (14K x 8) FLASH 20-PDIP
Modele EDA/CAD
PIC16F13145-I/P Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Ambalaj
Tub
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Convertoare de date
A/D 22x10b SAR; D/A 1x8b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz
Tip montare
Orificiu străpuns
Conectivitate
I2C, magistrală LIN, SPI, UART/USART
Pachet dispozitiv furnizor
20-PDIP
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
20-DIP (0,300", 7,62mm)