MSC080SMA330B4N
Numărul produsului DigiKey
150-MSC080SMA330B4N-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MSC080SMA330B4N
Descriere
MOSFET SIC 3300V 80 MOHM TO-247-
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 3300 V 41A (Tc) 381W (Tc) Orificiu străpuns TO-247-4
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
55 nC @ 20 V
Prod.
Vgs (Max)
Ieșire +23V, Ieșire -10V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
3462 pF @ 2400 V
Ambalaj
Tub
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
381W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
3300 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
20V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-247-4
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
105mOhm la 30A, 20V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,97V la 3mA