MSC025SMA330B4N
Numărul produsului DigiKey
150-MSC025SMA330B4N-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MSC025SMA330B4N
Descriere
MOSFET SIC 3300V 25 MOHM TO-247-
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 3300 V 106A (Tc) 800W (Tc) Orificiu străpuns TO-247-4
Modele EDA/CAD
MSC025SMA330B4N Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
410 nC @ 20 V
Prod.
Vgs (Max)
Ieșire +23V, Ieșire -10V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
7080 pF @ 2400 V
Ambalaj
Tub
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
800W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
3300 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
Ieșire 18V, Ieșire 20V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-247-4
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
31mOhm la 40A, 20V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
5V la 7mA