MSC020SDA120S
Numărul produsului DigiKey
150-MSC020SDA120S-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MSC020SDA120S
Descriere
DIODE SIL CARB 1200V 49A D3PAK
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 1200 V 49A Montare pe suprafață D3PAK
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Timp recuperare inversă (trr)
0 ns
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
200 µA @ 1200 V
Ambalaj
Tub
Capacitanță la Vr, F
1130pF la 1V, 1MHz
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
1200 V
Pachet dispozitiv furnizor
D3PAK
Curent - Mediu rectificat (Io)
49A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 175°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.8 V @ 20 A
Număr produs de bază
Viteză
Zero timp recuperare > 500mA (Io)