IDK20G120C5XTMA1
Numărul produsului DigiKey
448-IDK20G120C5XTMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
448-IDK20G120C5XTMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
448-IDK20G120C5XTMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IDK20G120C5XTMA1
Descriere
DIODE SIC 1.2KV 56A PGTO26321
Termen de livrare standard al producătorului
45 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 1200 V 56A Montare pe suprafață PG-TO263-2-1
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
IDK20G120C5XTMA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Viteză
Zero timp recuperare > 500mA (Io)
Prod.
Timp recuperare inversă (trr)
0 ns
Serie
Curent - Scurgere inversă la Vr
123 µA @ 1200 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
1050pF la 1V, 1MHz
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
1200 V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TO263-2-1
Curent - Mediu rectificat (Io)
56A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 175°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.8 V @ 20 A