MIC5309-1.2YD6-TR
Numărul produsului DigiKey
576-3002-2-ND - Bandă și mosor (TR)
576-3002-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
576-3002-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MIC5309-1.2YD6-TR
Descriere
IC REG LIN 1.2V 300MA TSOT-23-6
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 300mA TSOT-23-6
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MIC5309-1.2YD6-TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Cădere de tensiune (Max)
0,2V la 300mA
Prod.
Curent - Ieșire
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
PSRR
90dB – 70dB (1kHz)
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Activare
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Număr de regulatoare
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Pachet/cutie
SOT-23-6 subțire, TSOT-23-6
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,2V