MIC5231-3.3YM5-TR
Numărul produsului DigiKey
576-2772-2-ND - Bandă și mosor (TR)
576-2772-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
576-2772-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MIC5231-3.3YM5-TR
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 10MA SOT23-5
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 10mA SOT-23-5
Modele EDA/CAD
MIC5231-3.3YM5-TR Modele
Curent - În repaus (Iq)
4 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
PSRR
50dB (100Hz)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
12V
Pachet/cutie
SC-74A, SOT-753
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-5
Tensiune - Ieșire (Max)
Număr produs de bază
Cădere de tensiune (Max)
0,3V la 10mA