MIC5231-3.3YM5
Numărul produsului DigiKey
2156-MIC5231-3.3YM5-ND
Producător
Micrel Inc.
Numărul produsului producătorului
MIC5231-3.3YM5
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 10MA SOT23-5
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 10mA SOT-23-5
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MIC5231-3.3YM5 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Cădere de tensiune (Max)
0,3V la 10mA
Prod.
Curent - Ieșire
Ambalaj
Vrac
Curent - În repaus (Iq)
4 µA
Stare piesă
Activ
PSRR
50dB (100Hz)
Configurație ieșire
Funcții de control
Activare
Tip ieșire
Caracteristici de protecție
Număr de regulatoare
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
12V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V