MIC5219-3.3YML-TR
Numărul produsului DigiKey
576-2768-2-ND - Bandă și mosor (TR)
576-2768-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
576-2768-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MIC5219-3.3YML-TR
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6-DFN
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 500mA 6-DFN (2x2)
Modele EDA/CAD
MIC5219-3.3YML-TR Modele
Curent - În repaus (Iq)
8 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
PSRR
75dB (120Hz)
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Polaritate inversă
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
12V
Pachet/cutie
Plăcuță expusă 6-VDFN, 6-MLF®
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet dispozitiv furnizor
6-DFN (2x2)
Tensiune - Ieșire (Max)
Număr produs de bază
Cădere de tensiune (Max)
0,6V la 500mA