FH34SRJ-4S-0.5SH(50)
Numărul produsului DigiKey
H125780TR-ND - Bandă și mosor (TR)
H125780CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
H125780DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FH34SRJ-4S-0.5SH(50)
Descriere
CONN FFC FPC 4POS 0.5MM R/A
Descriere detaliată
4 Poziție FFC, FPC Conector Contacte, Partea superioară și partea inferioară 0,020" (0,50mm) Montare pe suprafață, Unghi drept
Modele EDA/CAD
FH34SRJ-4S-0.5SH(50) Modele
Valoare nominală tensiune
50V
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Număr de poziţii
4
Valoare nominală curent (Amp)
0,5A
Pas
0,020" (0,50mm)
Grosime finisaj contact
1,97µin (0,050µm)
Grosime FFC, FCB
0,30mm
Înălțime deasupra plăcii
0,039" (1,00mm)