MIC5209-3.6YS-TR
Numărul produsului DigiKey
150-MIC5209-3.6YS-TR-ND - Bandă și mosor (TR)
150-MIC5209-3.6YS-TRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
150-MIC5209-3.6YS-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MIC5209-3.6YS-TR
Descriere
IC REG LIN 3.6V 500MA SOT-223-3
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 500mA SOT-223-3
Modele EDA/CAD
MIC5209-3.6YS-TR Modele
Curent - În repaus (Iq)
170 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
25 mA
PSRR
75dB (120Hz)
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Polaritate inversă
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
16V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,6V
Pachet/cutie
TO-261-4, TO-261AA
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-223-3
Cădere de tensiune (Max)
0,6V la 500mA