MIC39301-1.8WU
Numărul produsului DigiKey
576-1180-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MIC39301-1.8WU
Descriere
IC REG LINEAR 1.8V 3A TO263-5
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 3A TO-263-5
Modele EDA/CAD
MIC39301-1.8WU Modele
Categorie
Cădere de tensiune (Max)
0,55V la 3A
Ambalaj
Tub
PSRR
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Activare
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Polaritate inversă
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Număr de regulatoare
Tensiune - Intrare (Max)
16V
Pachet/cutie
TO-263-6, D2PAK (5 conductoare + lamelă), TO-263BA
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,8V