LP3965ESX-1.8/NOPB
Numărul produsului DigiKey
296-LP3965ESX-1.8/NOPBTR-ND - Bandă și mosor (TR)
296-LP3965ESX-1.8/NOPBCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-LP3965ESX-1.8/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LP3965ESX-1.8/NOPB
Descriere
IC REG LINEAR 1.8V 1.5A TO263
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 1,5A TO-263 (DDPAK-5)
Modele EDA/CAD
LP3965ESX-1.8/NOPB Modele
Curent - În repaus (Iq)
9 mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
15 mA
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Circuit scurt
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
7V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,8V
Pachet/cutie
TO-263-6, D2PAK (5 conductoare + lamelă), TO-263BA
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
TO-263 (DDPAK-5)
Cădere de tensiune (Max)
0,55V la 1,5A