MCP1812AT-033/TT nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Microchip Technology
În stoc: 31.946
Fișă de date
Similar
Diodes Incorporated
În stoc: 21.670
Fișă de date
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 300mA SOT-23-3
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
MCP1812AT-033/TT
Numărul produsului DigiKey
MCP1812AT-033/TTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
MCP1812AT-033/TTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MCP1812AT-033/TTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MCP1812AT-033/TT
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-3
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
MCP1812AT-033/TT Modele
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
0.5 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
220 µA
Stare piesă
Activ
PSRR
50dB (1kHz)
Configurație ieșire
Funcții de control
Activare
Tip ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent
Număr de regulatoare
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TJ)
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet/cutie
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-3
Cădere de tensiune (Max)
0,6V la 300mA