AP130-33RG-7
Numărul produsului DigiKey
AP130-33RGDITR-ND - Bandă și mosor (TR)
AP130-33RGDICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
AP130-33RGDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AP130-33RG-7
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SC-59R
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 300mA SC-59R
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
100 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
PSRR
58dB (100Hz)
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Circuit scurt
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Număr de regulatoare
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Pachet/cutie
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet dispozitiv furnizor
SC-59R
Tensiune - Ieșire (Max)
Număr produs de bază
Cădere de tensiune (Max)
0,5V la 300mA