MCP1501T-50E/CHY
Numărul produsului DigiKey
150-MCP1501T-50E/CHYTR-ND - Bandă și mosor (TR)
150-MCP1501T-50E/CHYCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
150-MCP1501T-50E/CHYDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MCP1501T-50E/CHY
Descriere
IC VREF SERIES 5V SOT23-6
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Serie CI referință tensiune ±0,1% SOT-23-6
Categorie
Zgomot - Între 0,1Hz și 10Hz
Producător
Microchip Technology
Zgomot - Între 10Hz și 10kHz
Tensiune - Intrare
5,2V – 5,5V
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
5V
Pachet/cutie
SOT-23-6
Curent - Ieșire
20 mA
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-6
Toleranță
±0,1%
Număr produs de bază
Coeficient de temperatură
50ppm/°C