LND250K1-G
Numărul produsului DigiKey
LND250K1-GTR-ND - Bandă și mosor (TR)
LND250K1-GCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
LND250K1-GDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LND250K1-G
Descriere
MOSFET N-CH 500V 13MA SOT23
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal N, mod epuizare 500 V 13mA (Tj) 360mW (Ta) Montare pe suprafață SOT-23 (TO-236AB)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LND250K1-G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
10 pF @ 25 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
360mW (Ta)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
500 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
0V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23 (TO-236AB)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
1000Ohm la 500µA, 0V