MUX36S08IPWR
Numărul produsului DigiKey
296-43931-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-43931-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-43931-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MUX36S08IPWR
Descriere
IC MUX 8:1 170OHM 16TSSOP
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 Comutator CI circuit 8:1 170Ohm 16-TSSOP
Modele EDA/CAD
MUX36S08IPWR Modele
Categorie
Timp comutare (Ton, Toff) (Max)
136ns, 75ns
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Injecție încărcare
0,3pC
2,4pF, 7,5pF
Circuit comutator
Circuit multiplexor/Demultiplexor
8:1
Diafonie
-96dB la 1MHz
Număr de circuite
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Rezistență stare deschisă (Max)
170Ohm
Adaptare canal-canal (ΔRon)
2,4Ohm
Pachet/cutie
16-TSSOP (0,173", 4,40mm lățime)
Tensiune - Alimentare, unică (V+)
10V – 36V
Pachet dispozitiv furnizor
16-TSSOP
Tensiune - Alimentare, dublă (V±)
±5V – 18V