LM4040CYM3-2.5-TR
Numărul produsului DigiKey
576-1046-2-ND - Bandă și mosor (TR)
576-1046-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
576-1046-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LM4040CYM3-2.5-TR
Descriere
IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Element de șuntare CI referință tensiune ±0,5% SOT-23-3
Modele EDA/CAD
LM4040CYM3-2.5-TR Modele
Categorie
Zgomot - Între 0,1Hz și 10Hz
Producător
Microchip Technology
Zgomot - Între 10Hz și 10kHz
Curent - Catod
65 µA
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
2,5V
Curent - Ieșire
15 mA
Toleranță
±0,5%
Coeficient de temperatură
100ppm/°C