MCZ1210DH120CPTA0G
Numărul produsului DigiKey
445-MCZ1210DH120CPTA0GTR-ND - Bandă și mosor (TR)
445-MCZ1210DH120CPTA0GCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-MCZ1210DH120CPTA0GDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MCZ1210DH120CPTA0G
Descriere
CMC 12 OHM SMD
Descriere detaliată
– Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 12 Ohms @ 100 MHz – DCR –
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Impedanță la frecvență
12 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,049" L x 0,039" l (1,25mm x 1,00mm)
Valoare nominală curent (Max)
Înălțime (Max)
0,024" (0,60mm)