DSC6101HA3B-024.0000 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Fișă de date
24 MHz XO (Standard) CMOS Oscilator 1,71V – 3,63V Activare/dezactivare 4-VFLGA
DSC6101HA3B-024.0000
Numărul produsului DigiKey
150-DSC6101HA3B-024.0000-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DSC6101HA3B-024.0000
Descriere
MEMS OSC ULP LVCMOS -40C-125C 20
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Ambalaj
Pungă
Curent - Alimentare (Max)
3mA (tipic)
Pachet/cutie
4-VFLGA
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
4-VFLGA (1,6x1,2)
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,047" l (1,60mm x 1,20mm)
Ieșire
CMOS
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,89mm)
Tensiune - Alimentare
1,71V – 3,63V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
Stabilitate frecvență
±20ppm