DSA6101HA3B-024.0000TVAO poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Microchip Technology
În stoc: 0
Fișă de date
24 MHz XO (Standard) CMOS Oscilator 1,71V – 3,63V Activare/dezactivare 4-VFLGA
DSA6101HA3B-024.0000TVAO
Numărul produsului DigiKey
150-DSA6101HA3B-024.0000TVAOTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
DSA6101HA3B-024.0000TVAO
Descriere
MEMS OSC, AUTO, LVCMOS, 24MHZ, 2
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Prod.
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Serie
Lățime de bandă spectru extins
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Curent - Alimentare (Max)
3mA (tipic)
Stare piesă
Activ
Valori nominale
AEC-Q100
Rezonator de bază
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Pachet/cutie
4-VFLGA
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
4-VFLGA (1,6x1,2)
Funcție
Activare/dezactivare
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,047" l (1,60mm x 1,20mm)
Ieșire
CMOS
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,89mm)
Tensiune - Alimentare
1,71V – 3,63V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
1,5µA (tipic)
Stabilitate frecvență
±20ppm