DSC1223DI2-148M5000T nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Fișă de date
148.5 MHz XO (Standard) LVDS Oscilator 2,25V – 3,63V Activare/dezactivare 6-VDFN
DSC1223DI2-148M5000T
Numărul produsului DigiKey
150-DSC1223DI2-148M5000T-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DSC1223DI2-148M5000T
Descriere
MEMS OSC HP 148.5MHZ LVDS -40C-8
Referință client
Descriere detaliată
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă
Curent - Alimentare (Max)
32mA (tipic)
Pachet/cutie
6-VDFN
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
6-VDFN (2,5x2)
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Ieșire
LVDS
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,90mm)
Tensiune - Alimentare
2,25V – 3,63V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
5µA
Stabilitate frecvență
±25ppm