DSC1001DI5-012.0000T nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Microchip Technology
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
Microchip Technology
În stoc: 0
Fișă de date
12 MHz XO (Standard) CMOS Oscilator 1,7V – 3,6V Standby (putere redusă) 4-VDFN
Microchip Technology MEMS and Crystal Oscillator Solutions PIO | DigiKey
DSC1001DI5-012.0000T
Numărul produsului DigiKey
150-DSC1001DI5-012.0000T-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DSC1001DI5-012.0000T
Descriere
MEMS OSC XO 12.0000MHZ CMOS SMD
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Stabilitate frecvență
±10ppm
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Curent - Alimentare (Max)
8mA
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,90mm)
Tensiune - Alimentare
1,7V – 3,6V