DSC1001CL5-033.3330T nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Microchip Technology
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
Microchip Technology
În stoc: 0
Fișă de date
33.333 MHz XO (Standard) CMOS Oscilator 1,7V – 3,6V Standby (putere redusă) 4-VDFN
DSC1001CL5-033.3330T
Numărul produsului DigiKey
150-DSC1001CL5-033.3330T-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DSC1001CL5-033.3330T
Descriere
MEMS OSC XO 33.3330MHZ CMOS SMD
Referință client
Descriere detaliată
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Curent - Alimentare (Max)
10,5mA
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
4-VDFN (3,2x2,5)
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,90mm)
Tensiune - Alimentare
1,7V – 3,6V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
15µA
Stabilitate frecvență
±10ppm