ATTINY861V-10MU
Numărul produsului DigiKey
ATTINY861V-10MU-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ATTINY861V-10MU
Descriere
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32VQFN
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AVR AVR® ATtiny CI microcontroler 8bit 10MHz 8KB (4K x 16) FLASH 32-VQFN (5x5)
Modele EDA/CAD
ATTINY861V-10MU Modele
Ambalaj
Tavă
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Convertoare de date
A/D 11x10b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
10MHz