B19H1IR--20C000114U1930
Numărul produsului DigiKey
3147-B19H1IR--20C000114U1930TR-ND - Bandă și mosor (TR)
3147-B19H1IR--20C000114U1930CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3147-B19H1IR--20C000114U1930DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
B19H1IR--20C000114U1930
Descriere
1.6 (L)X 0. 8 (W)X 0. 8 8 (H) MM
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Infraroșu (IR) Emițător 940nm 1,2V 65mA 0,4mW/sr la 20mA 140° 0603 (1608 metric)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Lungime de undă
940nm
Producător
Harvatek Corporation
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
1,2V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Unghi de vizualizare
140°
Stare piesă
Activ
Orientare
Vedere de sus
Tip
Infraroșu (IR)
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Curent - C.c. direct d (If) (Max)
65mA
Tip montare
Montare pe suprafață
Intensitate radiantă (Ie) Min la If
0,4mW/sr la 20mA