ATTINY85V-10SH este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Microchip Technology
În stoc: 3.427
Fișă de date
AVR AVR® ATtiny, Functional Safety (FuSa) CI microcontroler 8bit 10MHz 8KB (4K x 16) FLASH 8-SOIC
ATTINY85V-10SH
Numărul produsului DigiKey
ATTINY85V-10SH-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ATTINY85V-10SH
Descriere
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 8SOIC
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
ATTINY85V-10SH Modele
Ambalaj
Tub
Stare piesă
Inactual
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
10MHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Conectivitate
USI
Pachet dispozitiv furnizor
8-SOIC
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
8-SOIC (0,209", 5,30mm lățime)