ATTINY85V-10SU
Numărul produsului DigiKey
ATTINY85V-10SU-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ATTINY85V-10SU
Descriere
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 8SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AVR AVR® ATtiny, Functional Safety (FuSa) CI microcontroler 8bit 10MHz 8KB (4K x 16) FLASH 8-SOIC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ATTINY85V-10SU Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Dimensiune memorie program
Prod.
Tip memorie program
FLASH
Serie
Dimensiune EEPROM
512 x 8
Ambalaj
Tub
Dimensiune RAM
512 x 8
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Verificat
Convertoare de date
A/D 4x10b
Procesor
AVR
Tip oscilator
Intern
Dimensiune nucleu
8bit
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
10MHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Conectivitate
USI
Pachet dispozitiv furnizor
8-SOIC
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
8-SOIC (0,209", 5,30mm lățime)