ATTINY84-20PU este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Microchip Technology
În stoc: 5.326
Fișă de date
AVR AVR® ATtiny CI microcontroler 8bit 20MHz 8KB (4K x 16) FLASH 14-PDIP
ATTINY84-20PU
Numărul produsului DigiKey
ATTINY84-20PU-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ATTINY84-20PU
Descriere
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 14DIP
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
ATTINY84-20PU Modele
Dimensiune EEPROM
512 x 8
Ambalaj
Tub
Dimensiune RAM
512 x 8
Stare piesă
Inactual
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,7V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 8x10b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
20MHz
Tip montare
Orificiu străpuns
Conectivitate
USI
Pachet dispozitiv furnizor
14-PDIP
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, POR, PWM, Senzor temp., WDT
Pachet/cutie
14-DIP (0,300", 7,62mm)