ATTINY85-20PU
Numărul produsului DigiKey
ATTINY85-20PU-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ATTINY85-20PU
Descriere
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 8DIP
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AVR AVR® ATtiny, Functional Safety (FuSa) CI microcontroler 8bit 20MHz 8KB (4K x 16) FLASH 8-PDIP
Modele EDA/CAD
ATTINY85-20PU Modele
Ambalaj
Tub
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,7V – 5,5V
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
20MHz
Tip montare
Orificiu străpuns
Conectivitate
USI
Pachet dispozitiv furnizor
8-PDIP
Periferice
Detectare/resetare căderi de tensiune, POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
8-DIP (0,300", 7,62mm)