APT60DF60HJ
Numărul produsului DigiKey
APT60DF60HJ-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
APT60DF60HJ
Descriere
BRIDGE RECT 1P 600V 90A SOT-227
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Rectificator punte O singură fază Standard 600 V Cu montare pe carcasă SOT-227
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
2.3 V @ 60 A
Producător
Microchip Technology
Curent - Scurgere inversă la Vr
25 µA @ 600 V
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tip diodă
O singură fază
Pachet/cutie
SOT-227-4, miniBLOC
Tehnologie
Standard
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-227
Tensiune - Inversare maximă (Max)
600 V
Număr produs de bază
Curent - Mediu rectificat (Io)
90 A