VBE60-06A
Numărul produsului DigiKey
VBE60-06A-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
VBE60-06A
Descriere
BRIDGE RECT 1P 600V 60A SOT-227B
Termen de livrare standard al producătorului
29 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Rectificator punte O singură fază Standard 600 V Cu montare pe carcasă SOT-227B
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.26 V @ 30 A
Producător
IXYS
Curent - Scurgere inversă la Vr
150 µA @ 600 V
Ambalaj
Tub
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Stare piesă
Activ
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tip diodă
O singură fază
Pachet/cutie
SOT-227-4, miniBLOC
Tehnologie
Standard
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-227B
Tensiune - Inversare maximă (Max)
600 V
Număr produs de bază
Curent - Mediu rectificat (Io)
60 A