25LC1024T-E/SM
Numărul produsului DigiKey
25LC1024T-E/SMTR-ND - Bandă și mosor (TR)
25LC1024T-E/SMCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
25LC1024T-E/SMDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
25LC1024T-E/SM
Descriere
IC EEPROM 1MBIT SPI 20MHZ 8SOIJ
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
EEPROM CI memorie 1Mbit SPI 20 MHz 8-SOIJ
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
25LC1024T-E/SM Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Interfață memorie
SPI
Prod.
Frecvență ceas
20 MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Timp ciclu scriere - Cuvânt, pagină
6ms
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare
2,5V – 5,5V
Programabil la DigiKey
Verificat
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)