24LC025T-E/MC poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Microchip Technology
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
STMicroelectronics
În stoc: 24.662
Fișă de date
Similar
STMicroelectronics
EEPROM CI memorie 2Kbit I2C 400 kHz 900 ns 8-DFN (2x3)
24LC025T-E/MC
Numărul produsului DigiKey
24LC025T-E/MC-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
24LC025T-E/MC
Descriere
IC EEPROM 2KBIT I2C 400KHZ 8DFN
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
24LC025T-E/MC Modele
Frecvență ceas
400 kHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Tensiune - Alimentare
2,5V – 5,5V
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)