24LC025-E/MC poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Microchip Technology
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
STMicroelectronics
În stoc: 24.662
Fișă de date
Similar
STMicroelectronics
EEPROM CI memorie 2Kbit I2C 400 kHz 900 ns 8-DFN (2x3)
24LC025-E/MC
Numărul produsului DigiKey
24LC025-E/MC-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
24LC025-E/MC
Descriere
IC EEPROM 2KBIT I2C 400KHZ 8DFN
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
24LC025-E/MC Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Interfață memorie
I2C
Prod.
Frecvență ceas
400 kHz
Ambalaj
Tub
Timp ciclu scriere - Cuvânt, pagină
5ms
Stare piesă
Activ
Timp acces
900 ns
Programabil la DigiKey
Neverificat
Tensiune - Alimentare
2,5V – 5,5V
Tip program
Nevolatil
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)