MHDB37SS poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
MH Connectors
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
Molex
În stoc: 15
Fișă de date
Encitech Connectors AB
În stoc: 257
Encitech Connectors AB
În stoc: 424
Assmann WSW Components
În stoc: 0
Assmann WSW Components
37 Poziție D-Sub Soclu, Socluri tip mamă Conector
MHDB37SS
Numărul produsului DigiKey
4672-MHDB37SS-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MHDB37SS
Descriere
CONN D-SUB RCPT 37POS SOLDER CUP
Descriere detaliată
Categorie
Material carcasă, finisaj
Oțel, Cositorit
Valoare nominală curent (Amp)
5A
Tip conector
Soclu, Socluri tip mamă
Valoare nominală tensiune
250V
4 (c.c., C)
Formă contact
Ștanțat
Material dielectric
Polibutilen tereftalat (PBT), Poliester, Umplut cu sticlă
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C