MHDB37SP
Numărul produsului DigiKey
4672-MHDB37SP-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MHDB37SP
Descriere
CONN D-SUB PLUG 37POS SOLDER CUP
Descriere detaliată
37 Poziție D-Sub Mufă, Pini tip tată Conector
Categorie
Material carcasă, finisaj
Oțel, Placat cu cositor-nichel
Valoare nominală curent (Amp)
5A
Tip conector
Mufă, Pini tip tată
Caracteristici
Indentații de împământare
Valoare nominală tensiune
250V
4 (c.c., C)
Material dielectric
Polibutilen tereftalat (PBT), Umplut cu sticlă
Material contact
Alamă
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C