MHDB15SS nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
MH Connectors
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
Encitech Connectors AB
În stoc: 850
Fișă de date
Encitech Connectors AB
În stoc: 801
Assmann WSW Components
În stoc: 0
Assmann WSW Components
JAE Electronics
15 Poziție D-Sub Soclu, Socluri tip mamă Conector
MHDB15SS
Numărul produsului DigiKey
4672-MHDB15SS-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MHDB15SS
Descriere
CONN D-SUB RCPT 15POS SOLDER CUP
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Material carcasă, finisaj
Oțel, Placat cu cositor-nichel
Prod.
Finisaj contact
Auriu
Serie
Grosime finisaj contact
Ambalaj
Tavă
Protecție la infiltrare
Stare piesă
Activ
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil conector
Valoare nominală curent (Amp)
5A
Tip conector
Soclu, Socluri tip mamă
Distanță backset
Număr de poziţii
Caracteristici
Număr de rânduri
2
Valoare nominală tensiune
250V
Tip montare
Culoare
Negru
Dimensiune carcasă, configurație conectori
2 (DA, A)
Formă contact
Tip contact
Semnal
Material dielectric
Polibutilen tereftalat (PBT), Umplut cu sticlă
Caracteristică flanșă
Carcasă/cutie (nefiletată)
Diametru fir
Terminație
Cupă aliaj de lipit
Material contact
Alamă
Material primar
Metal
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C