MHDB15SP nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
MH Connectors
În stoc: 25
Fișă de date
Echivalente parametric
Encitech Connectors AB
În stoc: 806
Fișă de date
15 Poziție D-Sub Mufă, Pini tip tată Conector
MHDB15SP
Numărul produsului DigiKey
4672-MHDB15SP-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MHDB15SP
Descriere
CONN D-SUB PLUG 15POS SOLDER CUP
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Material carcasă, finisaj
Oțel, Placat cu cositor-nichel
Prod.
Finisaj contact
Auriu
Serie
Grosime finisaj contact
Ambalaj
Tavă
Protecție la infiltrare
Stare piesă
Activ
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil conector
Valoare nominală curent (Amp)
5A
Tip conector
Mufă, Pini tip tată
Distanță backset
Număr de poziţii
Caracteristici
Indentații de împământare
Număr de rânduri
2
Valoare nominală tensiune
250V
Tip montare
Culoare
Negru
Dimensiune carcasă, configurație conectori
2 (DA, A)
Formă contact
Tip contact
Semnal
Material dielectric
Polibutilen tereftalat (PBT), Umplut cu sticlă
Caracteristică flanșă
Carcasă/cutie (nefiletată)
Diametru fir
Terminație
Cupă aliaj de lipit
Material contact
Alamă
Material primar
Metal
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C