UF12B12-BTHR
Numărul produsului DigiKey
1570-1002-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
UF12B12-BTHR
Descriere
FAN AXIAL 120X25MM 115VAC
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 115V c.a. Pătrat - 120mm L x 120mm Î Sferă 75,0CFM (2,10m³/min) 2 terminale
Categorie
Putere (wați)
11,00W
Producător
Mechatronics Fan Group
RPM
RPM 2900
Serie
Terminație
2 terminale
Ambalaj
Vrac
Protecție la infiltrare
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40 – 158°F (-40 – 70°C)
Tensiune - Nominală
115V c.a.
Agenție de aprobare
CE, cUL, TUV, UL
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 120mm L x 120mm Î
Greutate
0,725lb (328,85g)
Lățime
25,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,120A
Flux de aer
75,0CFM (2,10m³/min)
Interval de tensiune
Presiune statică
0,240inH2O (59,8Pa)
Material - Cadru
Aluminiu
Tip lagăr
Sferă
Material - Lamă
Polibutilen tereftalat (PBT)
Tip ventilator
Tubaxial
Durată de funcționare la temp.
50000h la 25°C