FAA1-12025NBMT31
FAA1-12025NBMT31
FAA1-12025NBMT31
Numărul produsului DigiKey
Q586-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FAA1-12025NBMT31
Descriere
FAN AXIAL 120X25MM 115VAC TERM
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 115V c.a. Pătrat - 120mm L x 120mm Î Sferă 71,0CFM (1,99m³/min) 2 terminale
Categorie
Putere (wați)
20,70W
Producător
Qualtek
RPM
RPM 2300
Serie
Terminație
2 terminale
Ambalaj
Vrac
Protecție la infiltrare
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Tensiune - Nominală
115V c.a.
Agenție de aprobare
CE, cURus, TUV
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 120mm L x 120mm Î
Greutate
0,749lb (339,74g)
Lățime
25,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,180A