XLG-150-12-A
Numărul produsului DigiKey
1866-XLG-150-12-A-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XLG-150-12-A
Descriere
150W LED POWER SUPPLY O/P 12V/12
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12,5A 12V Curent constant Driver led Convertor c.a. c.c. Topologie 1 Ieșire
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
XLG-150-12-A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
150 W
Producător
MEAN WELL USA Inc.
Tensiune - Izolație
4.2 kV
Serie
Atenuare
Ambalaj
Cutie
Caracteristici
OCP, OTP, OVP, SCP
Stare piesă
Activ
Valori nominale
IP67
Programabil la DigiKey
Neverificat
Temperatură de funcționare
-40°C – 90°C
Tip
Curent constant
Eficiență
91,5%
Topologie
Convertor c.a. c.c.
Stil terminație
Conductori de sârmă
Număr de ieșiri
1
Mărime/Dimensiune
6,14" L x 2,48" l x 1,40" Î (156,0mm x 63,0mm x 35,5mm)
Tensiune - Intrare (Min)
100V c.a.
Agenție de aprobare
CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM
Tensiune - Intrare (Max)
305V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire
12V
Număr produs de bază
Curent - Ieșire (Max)
12,5A