XDR-960E-48
Numărul produsului DigiKey
1866-XDR-960E-48-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XDR-960E-48
Descriere
O/P +48V20A
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 48V – – – 20A
Curent - Ieșire (Max)
20A
Putere (wați)
960W
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
95,5%
Tensiune c.a. - Intrare
180 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
254,5V
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Partajare sarcină, PFC, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
370V
Mărime/Dimensiune
5,19" L x 3,78" l (132,0mm x 96,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
48V