UHP-750-12
Numărul produsului DigiKey
1866-5590-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
UHP-750-12
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 720W
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 90 – 264V c.a., 127 – 370V c.c. Intrare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
60 A
Tensiune - Izolație
3.75 kV
Eficiență
93,5%
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a., 127 – 370V c.c.
Tensiune - Ieșire 1
12V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
9,33" L x 3,94" l x 1,61" Î (237,0mm x 100,0mm x 41,0mm)